Zahradnické práce, terenní úpravy

Intenzivní mulčování - sekání bez sběru se převážně využívá při sekání velkých ploch sadů, parků, sídlišť

Sekání se sběrem -  provádíme na všech plochách,  kde roste zeleň do výše 20cm a prostory jsou pravidelně udržovány.

Sekání vysoké trávy a náletových dřevin -  používáme křovinořezy té nejvyšší kvality. Máme zkušenosti i s velmi náročným terénem. Tyto práce jsou nejvíce vyžadovány využívá při koupi zarostlého pozemku, který potřebujete vyčistit od vysoké trávy a náletových dřevin.

Vertikutace – provádí se  po první seči v březnu. Jedná se o techniku prořezání trávníku, která umožňuje lepší dýchání a kvalitnější růst trávníku.

Prořez stromů, kácení stromů - nabízíme kácení stromů v zahradách i v náročných podmínkách - kácení pomocí horolezecké techniky či vysokozdvižné plošiny.

Terénní úpravy - tento segment služeb rozdělujeme do dvou skupin -  jemná modeláž terénu a hrubá modeláž terénu. Zatím, co k jemné modeláži nám stačí hrábě a lopaty, k hrubé modeláži je je zapotřebí težké techniky -  bagry, rypadla.

Stavby plotů - zajistíme kompletní materiál dle přání zákazníka,  provedeme stavební přípravu (zabetonování sloupků )a následnou instalaci oplocení

Projekty přímo na míru od A - Z - zaměření plochy, projektování až po výměnu mulčovací kůry, kačírku, pokládku neviditelného obrubníku, tkané textílie a další

.

Úklidové práce

Ruční - převážně využíváno v různých obytných domech.

Strojové - strojové čištění provádíme na parkovištích a pozemních komunikací.

Kompletní vyčištění pozemků - vyčistíme od vysoké trávy, náletových dřevin, pokácíme stromy, vymodelujeme terén, dovezeme odpad.

Produktová řešení

Správa objektů - Pravidelná údržba venkovní i vnitřní zeleně, úklid vnitřních i venkovních ploch.

Zahrady na klíč - spolupracujeme se zkušenými projektanty, ale rádi se přizpůsobíme projektu zákazníka.

Udělejte první krok

Pošlete nám nezávaznou poptávku